• O nas

Usługi teleinformatyczne i telekomunikacyjne

O nas: IPTC

Firma IPTC Sp. z o. o. świadcząca profesjonalne usługi teleinformatyczne i telekomunikacyjne powstała na początku 2012 roku, jednak jej korzenie i doświadczenie w branży sięgają 2001 roku. IPTC specjalizuje się w kompleksowej obsłudze klientów także w zakresie doradztwa, opracowywania, planowania, integrowania, wdrażania, zarządzania i serwisowania systemów.

Dzięki ciągłemu zapałowi do pracy, który przekłada się na wiele zrealizowanych projektów, które z kolei oznaczają nową wiedzę i doświadczenie, byliśmy w stanie wypracować autorską metodologię pracy. To jej wdrożenie pozwala nam efektywnie i szybko realizować otrzymane od Państwa zlecenia i projekty, a także komponować indywidualne oferty w korzystnej cenie.

Strategia

IPTC realizuje przede wszystkim strategię wzrostu związanego z rynkiem ICT, oferowanymi produktami i usługami oraz z rozwojem wewnętrznym organizacji. Stałym elementem planowania strategicznego w IPTC jest proces wdrażania innowacji. Dzięki temu sposoby m.in. konserwacji systemów teleinformatycznych czy montaż sieci komputerowych miedzianych i światłowodowych przechodzą ciągłą metamorfozę, przez co są coraz skuteczniejsze.

Ludzie

Zatrudniamy pracowników wykształconych i ciągle kształcących się. Oprócz fachowej wiedzy i doświadczenia w pełnieniu swoich obowiązków, nasi ludzie ciągle szkoleni są  w aspekcie pracy zespołowej, tożsamości organizacyjnej, znaczenia uwarunkowań kulturowych organizacji itp. Dzięki temu chętnie pracują w grupach, mają do siebie zaufanie, wymieniają doświadczenia i informacje oraz rozumieją i akceptują procesy ciągłych zmian. Transformacje postrzegane są przez nich nie jako zagrożenie dla rozwoju firmy, lecz szansa na zdobycie nowych umiejętności, a IPTC bezproblemowo adaptuje się do ciągle zmieniającego się rynku.

Wszelkie modyfikacje i metamorfozy nasi pracownicy biorą za szansę na pozyskanie nowych umiejętności i poszerzenia zdobytej dotąd wiedzy. Na szczęście IPTC bezproblemowo dostosowuje się do dynamicznych zmian na rynku, co czyni nas świetnym partnerem biznesowym, ale także firmą dbającą i zapewniającą ciągły rozwój swojej kadry.

Nasi partnerzy

Firma IPTC posiada wielu partnerów biznesowych, nie ograniczamy się do własnych ambicji, pomagamy rozwijać się naszym partnerom, wspólnie pracujemy z klientami, dzięki czemu razem jesteśmy w stanie zapewnić Klientowi końcowemu najlepsze rozwiązania i usługi teleinformatyczne oraz telekomunikacyjne w najlepszych cenach i w jak najszerszym zakresie.