Konftel

logo konftel

Konftel od 1988 jest jednym z liderów rynku telefonów konferencyjnych. Firma rozwija i sprzedaje produkty i technologie używane podczas konferencji. Wykorzystuje w nich swoje wielkie doświadczenie w zakresie akustyki o cyfrowej obróbki dźwięku. Wszystkie rozwiązania firmy Konftel działają w oparciu o opatentowaną technologię OmniSound - która zapewnia krystalicznie czysty dźwięk podczas rozmowy.Innowacyjne technologie Konftel zdobyły szereg nagród, w tym prestiżową Product Innovation Award przyznaną przez Frost & Sullivan.

Nowy Konftel 300 to rewolucja. Nigdy wcześniej tak wiele innowacyjnych funkcji nie zostało umieszczone w telefonie konferencyjnym. Specjalny asystent telekonferencji ułatwia zestawienie wielostronnego połączenia, przycisk wyboru łącza pozwala Ci przełączać i łączyć trzy różne technologie i jeszcze możesz nagrywać spotkania na kartach pamięci SD.

Nowy Konftel 300IP to uniwersalny telefon konferencyjny SIP, będący idealnym rozwiązaniem dla firm wykorzystujących telefonię VoIP. Wyposażony w technologię OmniSoundTM 2.0 zapewniającą czysty i naturalny dźwięk.

Telefon Konftel 300M to oczywisty wybór dla firm, które preferują komunikację przez sieci GSM. Aparat jest przeznaczony do pracy w sieciach komórkowych, oferując całą typową dla nich elastyczność. To także doskonały telefon konferencyjny, wyposażony w inteligentne funkcje i opatentowaną technologię dźwięku OmniSound® 2.0 firmy Konftel, gwarantującą krystalicznie czysty dźwięk wszystkich połączeń konferencyjnych.

Konftel 300W pozwala swobodnie organizować spotkania, z dala od gniazdek telefonicznych i elektrycznych. Akumulator telefonu zapewnia czas rozmów do 48 godzin – dzięki temu można rozmawiać przez cały tydzień bez konieczności ładowania!

Telefon Konftel 250 jest znakomitym aparatem do prowadzenia telekonferencji zapewniającym doskonałą jakość dźwięku. To oczywisty wybór w przypadku podłączenia do linii analogowej. Gwarantuje wysoką wydajność, oferuje inteligentne funkcje i umożliwia rozbudowę.

Przeznaczony jest na biurko lub do sali konferencyjnej, do pomieszczeń o powierzchni do 30 m2 . System pozwala korzystać z intuicyjnego menu, a wyraźny podświetlany wyświetlacz ułatwia obsługę aparatu.

Konftel 200W posiada wiele dostępnych w prosty sposób funkcji ułatwiających konferencje, w tym podłączenie dodatkowych mikrofonów. Przeznaczony jest do średnich i dużych sal konferencyjnych.

Jest optymalnym telefonem głośnomówiącym dla mniejszych pomieszczeń konferencyjnych. Aparat gwarantuje pełną funkcjonalność wymaganą dla efektywnych, a zarazem prostych w organizacji spotkań na odległość.

Konftel 60W jest elegancką przystawką do telefonów przeznaczoną do nowoczesnych biur. Dzięki obsłudze technologii Bluetooth można go jeszcze prościej podłączyć do jeszcze większej liczby urządzeń.Teraz również bezprzewodowo do komputerów, telefonów komórkowych i DECT wyposażonychw technologię Bluetooth.

W naszej ofercie posiadamy akcesoria do poszczególnych modeli: KONFTEL 300W
, KONFTEL 300
, KONFTEL 200W
, KONFTEL 60W
, KONFTEL 100
, KONFTEL 200NI.