2N BRI Enterprise

Bramka GSM ISDN BRI Enterprise jest idealnym rozwiązaniem dla małych i średnich firm, w których jest generowany duży ruch do i z sieci GSM.

bri enterprise

Cały ruch z centrali firmowej do sieci GSM może być realizowany przez bramkę GSM ISDN BRI Enterprise. Powoduje to eliminację drogich połączeń do sieci GSM poprzez telefonię stacjonarną (PSTN). Zaawansowany LCR (Least Cost Router) sprawia, że bramka zawsze zestawi połączenie najtańszą drogą. Droga połączenia jest uzależniona od wybieranego numeru, czasu, ilości wolnych minut na karcie SIM i innych.
 
Bramka GSM ISDN BRI Enterprise nie wymaga dodatkowego portu, może być zainstalowana na istniejącym porcie S0, do którego podłączona jest linia miejska ISDN. Dodatkowo bramka GSM ISDN BRI Enterprise może być synchronizowana zegarem z innej sieci ISDN.
 
Dla bramki GSM ISDN BRI Enterprise możliwy jest dostęp poprzez Ethernet dla łatwego, zdalnego nadzoru. Do lokalnego zarządzania bramka GSM ISDN BRI Enterprise posiada port USB.
 
Bramki GSM ISDN BRI Enterprise oferują wiele przydatnych funkcji takich jak: CLIP autorouting – kierowanie połączenia na podstawie prezentowanego numeru, SMS gdy nie odebrano połączenia, Callback i inne. Dodatkowo, stosując program SMSserver, istnieje możliwość wysyłania/odbierania poprzez bramki GSM ISDN BRI Enterprise sms’ów przez użytkowników pracujących w komputerowej sieci firmowej.

Więcej w tej kategorii: « 2N BRI Lite 2N BRI Stargate »