2N BRI Stargate

StarGate jest bramą VoIP/PRI - GSM/UMTS obsługującą do 32 kanałów GSM/UMTS. Jest to idealne urządzenie dla firm i korporacji, gdzie wykonywana jest duża ilość połączeń do sieci GSM/UMTS. StarGate jest również bardzo dobrym narzędziem tam, gdzie wymagana jest duża niezawodność i stabilność na styku z siecią GSM/UMTS.

stargate
 
Dzięki skalowalności urządzenia, StarGate można w prosty sposób dostosować do aktualnych potrzeb. Do atutów bramy StarGate należą: dostęp do sieci GSM/UMTS, dwa interfejsy ISDN PRI, interfejs VoIP, a dzięki dodatkowym aplikacjom, dostęp do szeregu dodatkowych funkcji. Kierowanie połączeń wykonywanych do sieci GSM/UMTS poprzez bramę StarGate, umożliwia znaczne obniżenie kosztów połączeń telefonicznych w firmie.
 
Zaawansowanemy LCR (Least Cost Router), powoduje, że połączenia zawsze są realizowane najtańszą możliwą drogą, w zależności od: godziny połączenia, prefiksu operatora, darmowych minut na kartach SIM. W przypadku wyposażenia bramy StarGate w karty VoIP, nie ma potrzeby instalowania dodatkowych bramek VoIP. Dwa porty PRI instalowane w bramie StarGate powodują, że nie zachodzi potrzeba instalacji dodatkowego portu PRI w centrali ani zmiany w jej ustawieniach, wszystko jest aranżowane w bramie StarGate. SMS i Voice CallBack to rozwiązania, które umożliwiają efektywniejszą łączność z pracownikami terenowymi jak również przyczyniają się do zmniejszenia kosztów połączeń telefonicznych.

Więcej w tej kategorii: « 2N BRI Enterprise